Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Last post
be: Апошні допіс

en: Forum
be: Форум

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Post new comment
be: Дапісаць новы камэнтар
