Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Pages
bg: Страници

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Help
bg: Помощ

en: Titles
bg: Заглавия

en: Last post
bg: Последно мнение

en: Forum
bg: Форум

en: 1 vote | @count votes
bg[0]: 1 глас
bg[1]: @count гласа

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: Blue
bg: Син

en: Post new comment
bg: Нов коментар
