Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Pages
ca: Pàgines

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Link
ca: Enllaç

en: Help
ca: Ajuda

en: Titles
ca: Títols

en: Last post
ca: Darrer article

en: Forum
ca: Fòrum

en: 1 vote | @count votes
ca[0]: 1 vot
ca[1]: @count vots

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: Blue
ca: Blau

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Post new comment
ca: Envia un nou comentari

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Status message
ca: Missatge d'estat
