Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Pages
cs: Stránky

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: Link
cs: Odkaz

en: Help
cs: Nápověda

en: Last post
cs: Poslední

en: Forum
cs: Fórum

en: 1 vote | @count votes
cs[0]: @count hlas
cs[1]: @count hlasy
cs[2]: @count hlasů

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Topics
cs: Témata

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Post new comment
cs: Poslat nový komentář

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Status message
cs: Zpráva o stavu
