Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Pages
da: Sider

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: Help
da: Hjælp

en: Text
da: Tekst

en: Titles
da: Titler

en: Last post
da: Seneste indlæg

en: 1 vote | @count votes
da[0]: 1 stemme
da[1]: @count stemmer

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Topics
da: Emner

en: Posts
da: Indlæg

en: Content top
da: Indhold top

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Content bottom
da: Indhold bund

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Post new comment
da: Indsend kommentar

en: Warning message
da: Advarselsmeddelelse

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Second sidebar
da: Andet sidepanel

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Status message
da: Statusmeddelelse
