Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Pages
el: Σελίδες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Help
el: Βοήθεια

en: Text
el: Κείμενο

en: Titles
el: Τίτλοι

en: Last post
el: Τελευταία δημοσίευση

en: Forum
el: Φόρουμ

en: 1 vote | @count votes
el[0]: 1 ψήφος
el[1]: @count ψήφοι

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Topics
el: Θέματα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Blue
el: Μπλε

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Post new comment
el: Υποβολή νέου σχολίου

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης
