Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Help
eo: Helpo

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Forum
eo: Forumo

en: 1 vote | @count votes
eo[0]: 1 voĉdono
eo[1]: @count voĉdonoj

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Post new comment
eo: Afiŝu novan komenton

en: Author: !username
eo: Aŭtoro: !username
