Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Pages
et: Lehed

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Help
et: Abi

en: Text
et: Tekst

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Forum
et: Foorum

en: 1 vote | @count votes
et[0]: 1 hääl
et[1]: @count häält

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Topics
et: Teemad

en: Posts
et: Postitused

en: Blue
et: Sinine

en: Error message
et: Veateade

en: Post new comment
et: Lisa uus kommentaar

en: Warning message
et: Hoiatus

en: First sidebar
et: Esimene küljeriba

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Status message
et: Olekuteade
