Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Pages
fi: Sivut

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Link
fi: Linkki

en: Help
fi: Ohje

en: Text
fi: Teksti

en: Last post
fi: Uusin kirjoitus

en: Base
fi: Ydin

en: Forum
fi: Foorumi

en: 1 vote | @count votes
fi[0]: 1 ääni
fi[1]: @count ääntä

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Topics
fi: Aiheet

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Post new comment
fi: Kirjoita uusi kommentti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Status message
fi: Tilanneviesti
