Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Comments
fr: Commentaires

en: Link
fr: Lien

en: Help
fr: Aide

en: Text
fr: Texte

en: Titles
fr: Titres

en: Last post
fr: Dernière contribution

en: 1 vote | @count votes
fr[0]: @count vote
fr[1]: @count votes

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: Topics
fr: Sujets

en: Posts
fr: Contributions

en: Content top
fr: Haut de contenu

en: Green
fr: Vert

en: Blue
fr: Bleu

en: Content bottom
fr: Bas de contenu

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Post new comment
fr: Publier un nouveau commentaire

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: First sidebar
fr: Première barre latérale

en: Second sidebar
fr: Seconde barre latérale

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire

en: Status message
fr: Message d'état

en: <a href="@link" title="@title">more ›</a>
fr: <a href="@link" title="@title">plus ›</a>
