Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Pages
gl: Páxinas

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Link
gl: Ligazón

en: Help
gl: Axuda

en: Text
gl: Texto

en: Last post
gl: Última entrada

en: Forum
gl: Foro

en: 1 vote | @count votes
gl[0]: 1 voto
gl[1]: %count votos

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Topics
gl: Temas

en: Blue
gl: Azul

en: Post new comment
gl: Enviar un novo comentario
