Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Pages
he: עמודים

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: Link
he: קישור

en: Help
he: עזרה

en: Text
he: טקסט

en: Titles
he: כותרות

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: Forum
he: פורום

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Topics
he: נושאים

en: Posts
he: הודעות

en: Blue
he: כחול

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Post new comment
he: פרסום תגובה חדשה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Status message
he: הודעת סטטוס
