Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Pages
hr: Stranice

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: Help
hr: Pomoć

en: Text
hr: Tekst

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: 1 vote | @count votes
hr[0]: @count glas
hr[1]: @count glasa
hr[2]: @count glasova

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Topics
hr: Teme

en: Posts
hr: Unos

en: Blue
hr: Plava

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Post new comment
hr: Objavi novi komentar

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: First sidebar
hr: Privi sidebar

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Status message
hr: Poruka statusa
