Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Pages
hu: Oldalak

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Help
hu: Súgó

en: Text
hu: Szöveg

en: Titles
hu: Címek

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Base
hu: Alap

en: Forum
hu: Fórum

en: 1 vote | @count votes
hu[0]: 1 szavazat
hu[1]: @count szavazat

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Topics
hu: Fórumtémák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Post new comment
hu: Hozzászólás

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: <a href="@link" title="@title">more ›</a>
hu: <a href="@link" title="@title">tovább ›</a>

en: Information about copyright holder of the website - will show up at the bottom of the page
hu: Információ a webhely jogtulajdonosáról. A lap alján fog megjelenni.
