Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Pages
ja: ページ

en: Content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: Link
ja: リンク

en: Help
ja: ヘルプ

en: Text
ja: テキスト

en: Titles
ja: タイトル

en: Last post
ja: 最終投稿

en: Forum
ja: フォーラム

en: 1 vote | @count votes
ja[0]: 得票数：1
ja[1]: 得票数：@count

en: ‹ previous
ja: ‹ 前

en: next ›
ja: 次 ›

en: Topics
ja: トピック

en: Posts
ja: 投稿

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Post new comment
ja: 新しいコメントの投稿

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: First sidebar
ja: 最初のサイドバー

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Status message
ja: ステータスメッセージ
