Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Pages
kk: Беттер

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Link
kk: Сілтеме

en: Help
kk: Көмек

en: Text
kk: Текст

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Forum
kk: Форум

en: 1 vote | @count votes
kk[0]: 1 дауыс

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Blue
kk: Көк

en: Post new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
