Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Link
ku: بەستەر

en: Help
ku: یارمەتی

en: Text
ku: دەق

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Forum
ku: مەکۆ

en: 1 vote | @count votes
ku[0]: 1 دەنگدان
ku[1]: @count دەنگدان

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Blue
ku: شین

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Post new comment
ku: بۆچوونی نوێ بنووسه‌

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
