Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Home
lt: Pirmas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Link
lt: Nuoroda

en: Help
lt: Pagalba

en: Text
lt: Tekstas

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Forum
lt: Forumas

en: 1 vote | @count votes
lt[0]: @count balsas
lt[1]: @count balsai
lt[2]: @count[2] balsų

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Post new comment
lt: Skelbti naują komentarą

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Status message
lt: Būsenos žinutė
