Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Pages
lv: Lapas

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Link
lv: Saite

en: Help
lv: Palīdzība

en: Text
lv: Teksts

en: Last post
lv: Pēdējais ziņojums

en: Forum
lv: Forums

en: 1 vote | @count votes
lv[0]: 1 balss
lv[1]: @count balsis
lv[2]: nav balsu

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Error message
lv: Kļūdas ziņojums

en: Post new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Status message
lv: Statusa ziņojums
