Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Home
mr: स्वगृह

en: Pages
mr: पाने

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Help
mr: मदत

en: Text
mr: अक्षर

en: Last post
mr: शेवटचे प्रकाशन

en: Forum
mr: चर्चा

en: 1 vote | @count votes
mr[0]: 1 vote
mr[1]: @count मत

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Topics
mr: विषय

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: Post new comment
mr: नवीन प्रतिक्रिया द्या
