Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह

en: Pages
ne: पृष्ठहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: प्रतिक्रियाहरू

en: Help
ne: सहायता

en: Forum
ne: फोरम
