Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Text
nl: Tekst

en: Titles
nl: Titels

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: 1 vote | @count votes
nl[0]: 1 stem
nl[1]: @count stemmen

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Posts
nl: Berichten

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Post new comment
nl: Nieuwe reactie inzenden

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Status message
nl: Statusbericht
