Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Pages
nn: Sider

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Help
nn: Hjelp

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: 1 vote | @count votes
nn[0]: 1 stemme
nn[1]: @count stemmer

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: Post new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe
