Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Pages
pl: Strony

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Odpowiedzi

en: Link
pl: Odnośnik

en: Help
pl: Pomoc

en: Text
pl: Tekst

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Base
pl: Podstawa

en: 1 vote | @count votes
pl[0]: 1 głos
pl[1]: @count głosy
pl[2]: @count głosów

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: Pink
pl: Różowy

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Content bottom
pl: Pod zawartością

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Post new comment
pl: Dodaj nową odpowiedź

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Status message
pl: Komunikat

en: Hovered Link
pl: Odnośnik podświetlony kursorem

en: Information about copyright holder of the website - will show up at the bottom of the page
pl: Informacje na temat właściciela praw autorskich tego serwisu - będą wyświetlane na dole każdej strony.
