Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Home
pt: Início

en: Pages
pt: Páginas

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: Help
pt: Ajuda

en: Text
pt: Texto

en: Titles
pt: Títulos

en: Last post
pt: Último post

en: Forum
pt: Fórum

en: 1 vote | @count votes
pt[0]: 1 voto
pt[1]: @count votos

en: ‹ previous
pt: ‹ anterior

en: next ›
pt: próximo ›

en: Topics
pt: Tópicos

en: Green
pt: Verde

en: Blue
pt: Azul

en: Content bottom
pt: Base do Conteúdo

en: Error message
pt: Menssagem de erro

en: Post new comment
pt: Comentar

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: First sidebar
pt: Primeira barra lateral

en: Second sidebar
pt: Segunda barra lateral

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Secondary menu
pt: Menu secundário

en: Status message
pt: Mensagem de status
