Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Pages
ro: Pagini

en: Content
ro: Conţinut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Link
ro: Legătură

en: Help
ro: Ajutor

en: Last post
ro: Ultima adăugare

en: 1 vote | @count votes
ro[0]: 1 vot
ro[1]: @count voturi
ro[2]: @count de voturi

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Topics
ro: Subiecte

en: Posts
ro: Articole

en: Blue
ro: Albastru

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Post new comment
ro: Publică un comentariu nou

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Status message
ro: Mesaj status
