Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Pages
ru: Страницы

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Link
ru: Ссылка

en: Help
ru: Справка

en: Text
ru: Текст

en: Titles
ru: Заголовки

en: Last post
ru: Последнее сообщение

en: Forum
ru: Форум

en: 1 vote | @count votes
ru[0]: @count голос
ru[1]: @count голоса
ru[2]: @count голосов

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Topics
ru: Обсуждения

en: Posts
ru: Сообщений

en: Content top
ru: Над контентом

en: Pink
ru: Розовый

en: Green
ru: Зеленый

en: Blue
ru: Синий

en: Content bottom
ru: Под контентом

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Post new comment
ru: Комментировать

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Main menu
ru: Основные ссылки

en: Secondary menu
ru: Дополнительные ссылки

en: Status message
ru: Статус
