Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Pages
sk: Stránky

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: Link
sk: Odkaz

en: Help
sk: Pomoc

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Forum
sk: Fórum

en: 1 vote | @count votes
sk[0]: @count hlas
sk[1]: @count hlasy
sk[2]: @count hlasov

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Post new comment
sk: Poslať nový komentár

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Status message
sk: Stavová správa
