Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Pages
sl: Strani

en: Content
sl: Vsebine

en: Comments
sl: Komentarji

en: Link
sl: Povezava

en: Help
sl: Pomoč

en: Text
sl: Besedilo

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: 1 vote | @count votes
sl[0]: 1 glas
sl[1]: @count glasova
sl[2]: @count glasovi
sl[3]: @count glasov

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Topics
sl: Tematike

en: Posts
sl: Prispevki

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Post new comment
sl: Objavi nov komentar

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec
