Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Pages
sq: Faqet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: Help
sq: Ndihmë

en: Last post
sq: Dërgimi i fundit

en: Forum
sq: Forumi

en: 1 vote | @count votes
sq[0]: 1 votë
sq[1]: @count vota

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Topics
sq: Argumentë

en: Posts
sq: Dërgime

en: Blue
sq: Blu

en: Post new comment
sq: Dërgo koment të ri

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues
