Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Pages
sv: Sidor

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Link
sv: Länk

en: Help
sv: Hjälp

en: Titles
sv: Titlar

en: Last post
sv: Senaste inlägg

en: 1 vote | @count votes
sv[0]: 1 röst
sv[1]: @count röster

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Topics
sv: Ämnen

en: Posts
sv: Inlägg

en: Pink
sv: Rosa

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Post new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: <a href="@link" title="@title">more ›</a>
sv: <a href="@link" title="@title">mer ›</a>

en: more ›
sv: mer ›

en: Information about copyright holder of the website - will show up at the bottom of the page
sv: Information om innehavaren av copyright för webbplatsen - kommer att synas längst ned på sidan
