Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Help
tr: Yardım

en: Text
tr: Metin

en: Last post
tr: Son gönderi

en: 1 vote | @count votes
tr[0]: @count oy

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Topics
tr: Konular

en: Posts
tr: Gönderiler

en: Blue
tr: Mavi

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Post new comment
tr: Yeni yorum gönder

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Status message
tr: Durum mesajı
