Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Pages
uk: Сторінки

en: Content
uk: Матеріали

en: Comments
uk: Коментарі

en: Link
uk: Посилання

en: Help
uk: Довідка

en: Text
uk: Текст

en: Titles
uk: Заголовки

en: Last post
uk: Останнє повідомлення

en: Base
uk: Основа

en: Forum
uk: Форум

en: 1 vote | @count votes
uk[0]: @count голос
uk[1]: @count голоса
uk[2]: @count голосів

en: ‹ previous
uk: ‹ назад

en: next ›
uk: далі ›

en: Topics
uk: Обговорення

en: Posts
uk: Матеріали

en: Pink
uk: Рожевий

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Post new comment
uk: Додати новий коментар

en: Warning message
uk: Попередження

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Status message
uk: Повідомлення стану
