Smashing Dilectio (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Home
vi: Trang chủ

en: Pages
vi: Các trang

en: Content
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bài bình luận

en: Link
vi: Liên kết

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Text
vi: Văn bản

en: Last post
vi: Bài gửi cuối

en: Forum
vi: Diễn đàn

en: 1 vote | @count votes
vi[0]: 1 phiếu
vi[1]: @count phiếu

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: Topics
vi: Chủ đề

en: Posts
vi: Số bài gửi

en: Green
vi: Xanh lá

en: Blue
vi: Xanh

en: Post new comment
vi: Bình luận
