Smiley (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: File
be: Файл

en: Settings
be: Налады

en: Import
be: Імпарт

en: View
be: Праглядзець

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Content authoring
be: Стварэнне зместу
