Smiley (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Delete
de: Löschen

en: Description
de: Beschreibung

en: Enabled
de: Aktiviert

en: File
de: Datei

en: Settings
de: Einstellungen

en: Import
de: Importieren

en: View
de: Ansicht

en: Picture
de: Bild

en: Acronyms
de: Akronyme

en: Smileys filter
de: Smileys-Filter

en: Content authoring
de: Inhaltserstellung
