Smiley (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: File
fi: Tiedosto

en: Settings
fi: Asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: View
fi: Näytä

en: Picture
fi: Kuva

en: Smileys
fi: Hymiöt

en: Smiley
fi: Hymiö

en: Content authoring
fi: Sisällön luonti
