Smiley (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Import
gu: આયાત

en: View
gu: જુઓ

en: Picture
gu: ચિત્ર
