Smiley (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: File
hr: Datoteka

en: Settings
hr: Postavke

en: Import
hr: Uvezi

en: View
hr: Pregled

en: Picture
hr: Slika

en: Content authoring
hr: Upravljanje sadržajem
