Smiley (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: File
hu: Fájl

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: Picture
hu: Kép

en: Smileys
hu: Mosolygók

en: Smiley
hu: Mosolygó

en: Acronyms
hu: Rövidítések

en: Smileys filter
hu: Mosolygók szűrő

en: Content authoring
hu: Tartalom készítése
