Smiley (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: File
lt: Failas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Start import
lt: Pradėti importavimą

en: Content authoring
lt: Turinio kūrimas
