Smiley (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: File
lv: Fails

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: View
lv: Skatīt

en: Picture
lv: Attēls

en: Smiley
lv: Smaidiņi

en: Acronyms
lv: Akronīmi

en: Start import
lv: Sākt importu

en: Content authoring
lv: Satura pārvaldīšana
