Smiley (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Content authoring
my: အကြောင်းအရာများ ရေးသားခြင်း
