Smiley (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: File
ne: फ़ाइल

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Picture
ne: तस्विर
