Smiley (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: File
nn: Fil

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Import
nn: Importer

en: View
nn: Sjå på

en: Picture
nn: Bilete
