Smiley (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: File
oc: Fichièr

en: Settings
oc: Paramètres

en: Import
oc: Importar

en: View
oc: Veire

en: Picture
oc: Imatge

en: Content authoring
oc: Redaccion de contengut
