Smiley (7.x-1.0-beta1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ
