Smiley (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Delete
pt: Eliminar

en: Description
pt: Descrição

en: Enabled
pt: Ativado

en: File
pt: Ficheiro

en: Settings
pt: Definições

en: Import
pt: Importar

en: View
pt: Mostrar

en: Picture
pt: Retrato

en: Content authoring
pt: Autoria de conteúdos
