Smiley (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: View
sq: Shfaq

en: Picture
sq: Fotografia
