Smiley (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: File
ta: கோப்பு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: View
ta: பார்

en: Picture
ta: படம்
